Fyrrevænget 1 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Dianalund - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dianalund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dianalund er blandt de seneste boliger til salg villaen på Fyrrevænget 1. Denne villa har et boligareal på 126 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Beliggende på en grund på 1029 kvadratmeter, er denne bolig noteret til en pris på 2.395.000 DKK.

En anden interessant villa til salg i Dianalund er beliggende på Dianalundvej 6. Villaen byder på 133 kvadratmeter og indeholder 3 rum. Med en grundareal på 1144 kvadratmeter, har denne ejendom en udbudspris på 1.095.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga